Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Družstvá a výsledky zápasov

19. 12. 2011

 Skupina A:

Nokian Urheilijat Ringette (FIN) - NoU

Turun Ringette (FIN) – Turku

Jääurheiluseura Haukat, Järvenpää (FIN) – Haukat

Espoon Kiekkoseura (FIN) – EKS

Slovakia (SVK) - Slovakia


Skupina B:

Nurmijärvi Seven Ringettes (FIN) – Seiskat

Hyvinkää Ringette (FIN) – Hyvinkää

Ilves, Tampere (FIN) – Ilves

Raumen Lukko (FIN) - Lukko

Sweden (SWE) – Sweden

 

Zápasy v skupine A:

1.

Slovakia

EKS

0:2

4.11.

2.

Turku

NoU

1:3

4.11.

3.

Slovakia

Haukat

0:9

4.11.

4.

NoU

EKS

5:2

4.11.

5.

Haukat

Turku

5:6

4.11.

6.

Haukat

EKS

3:1

5.11.

7.

Slovakia

Turku

1:3

5.11.

8.

NoU

Haukat

7:1

5.11.

9.

EKS

Turku

1:3

5.11.

10.

Slovakia

NoU

0:8

6.11.


Zápasy v skupine B:

1.

Ilves

Hyvinkää

0:5

4.11.

2.

Lukko

Seiskat

1:8

4.11.

3.

Sweden

Lukko

0:14

4.11.

4.

Hyvinkää

Seiskat

2:3

4.11.

5.

Seiskat

Sweden

17:1

5.11.

6.

Ilves

Lukko

2:1

5.11.

7.

Sweden

Hyvinkää

0:16

5.11.

8.

Ilves

Seiskat

1:8

5.11.

9.

Hyvinkää

Lukko

2:1

5.11.

10.

Ilves

Sweden

6:3

6.11.

    

 

 

Skupina o umiestnenie 1.-6.:

Nurmijärvi Seven Ringettes (FIN) - Seiskat

Nokian Urheilijat Ringette (FIN) – NoU

Hyvinkää Ringette (FIN) – Hyvinkää

Turun Ringette (FIN) – Turku

Jääurheiluseura Haukat, Järvenpää (FIN) – Haukat

Ilves, Tampere (FIN) - Ilves

 

Zápasy v skupine o umiestnenie 1.-6.:

1.

NoU

Ilves

4:3

6.11.

2.

Seiskat

Haukat

6:2

6.11.

3.

Turku

Ilves

6:3

6.11.

4.

Hyvinkää

Haukat

2:3

6.11.

5.

NoU

Hyvinkää

4:3

7.11.

6.

Seiskat

Turku

2:1

7.11.

7.

Haukat

Ilves

2:4

7.11.

8.

Turku

Hyvinkää

2:7

7.11.

9.

NoU

Seiskat

2:2

7.11.


Skupina o umiestnenie 7.-10.:

 

Raumen Lukko (FIN) – Lukko

Espoon Kiekkoseura (FIN) – EKS

Slovakia (SVK) – Slovakia

Sweden (SWE) - Sweden

 

 Zápasy v skupine o umiestnenie 7.-10.:

1.

EKS

Sweden

8:1

6.11.

2.

Lukko

Slovakia

6:4

6.11.

3.

Slovakia

Sweden

10:1

7.11.

4.

EKS

Lukko

3:3

7.11.

 

 

Celkové poradie:

1. Nurmijärvi Seven Ringettes (FIN) – Seiskat

2. Nokian Urheilijat Ringette (FIN) – NoU

3. Hyvinkää Ringette (FIN) – Hyvinkää

4. Turun Ringette (FIN) – Turku

5. Jääurheiluseura Haukat, Järvenpää (FIN) – Haukat

6. Ilves, Tampere (FIN) – Ilves

7. Raumen Lukko (FIN) – Lukko

8. Espoon Kiekkoseura (FIN) – EKS

9. Slovakia (SVK) – Slovakia

10. Sweden (SWE) - Sweden

 

 

Štatistika slovenských hráčok:

Meno

Z

G

A

B

TM

Fáberová Martina

6

1

3

4

10

Habánová Jana

6

0

1

1

12

Kaliská Nikola

6

1

0

1

0

Rychtová Michaela

6

1

0

1

0

Úradníková Veronika

6

1

2

3

2

 

Odkaz na výsledky turnaja:

http://tulospalvelu.ringette.fi/vanha/2011

 

 


       

 

 

                       

 

 

 

 

 

 

 
Reklama

Náhľad fotografií zo zložky IST 2010, Nokia, Fínsko

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.